موضوع انشا: کامپیوتر

کامپیوتر چیز بسیار خوبی می‌باشد و برای ما خیلی لازم داریم. پدرم به من قول داده که برای هر نمره بالای 12 در کارنامه‌ام یک تکه از آن را بخرد.

پدرم در کامپیوتر خیلی می‌فهمد و حتی توانسته یک بار به
اینترنت
وارد شود! مادرم در برخورد با کامپیوتر خیلی شاس می‌باشد و روزی 2 بارموس من را با جارو و بیل می‌زند، حتی تازگی‌ها در خانه ما تله موش هم کار گذاشته است به همین خاطر انگشت شصت هر دو پای پدرم قطع شده می‌باشد.

پدرم شبها به کافی شاپ می‌رود و چت می‌کند! مادر و پدر، همیشه در حال چک و لقد می‌باشند و مادرم به پدرم می‌گوید: تو مگه خودت خواهر مادر نداری که می‌روی با دخترهای خارجکی چت می‌کنی؟

پدر من تازگی‌ها در اورکات می‌باشد و من میدانم که اورکات خیلی بی‌ناموس می‌باشد و شنیده‌ام که خیلی دختر دارد و خیلی بدحجاب می‌باشند.

پدرم چند روزیست که موس مرا قایم کرده و میگوید مزاحم درس خواندن من می‌باشد. خواهرم خیلی وقت است شوهرش را کرده و الان هم بچه دارند. من گاهی به خانه آنها می‌روم و از آنجا کانکت می‌کنم و با آی‌دی
دخترانه با پدرم چت
می‌کنم و لاو می‌ترکانم. پدرم خیلی دروغ می‌گوید و در کامپیوتر می‌گوید بچه جردن بوده است و یک روز صبح بلند شده و دیده در جوب دروازه دولاب است. او میگوید: آب زده ما رو آورده پایین.

کامپیوتر بسیار مفید است و من آن را خیلی دوست دارم.این بود انشای من!

دسته ها : طنز
شنبه بیست و چهارم 12 1387
  طالع بینی دانشجویی

متولدین فروردین ماه: دختر یا پسر فرقی نمی کند، شما باید بدانید چون در ماه اول سال به دنیا آمده اید و کنکور ارشد در ماه آخر سال (اسفند) برگزار می شود، روز امتحان دیر از خواب بیدار می شوید، بعد در ترافیک گیر می کنید واحتمالاً از کوچه که رد می شوید زنی با یک سطل آب کف از شما استقبال خواهد کرد (به عبارتی بدرقه) از تمام این مخاطرات که بگذرید، جلوی حوزه امتحانی متوجه گم شدن کارت ورود به جلسه تان می شوید بنابراین توصیه می شود بیخود دنبال دردسر نروید و از هرگونه تلاشی برای رسیدن به مقاطع بالاتر دانشگاهی خودداری کنید!


متولدین اردیبهشت ماه: اول، قدم نورسیده را به مامان و بابا تبریک می گوییم. تو اگر دختر باشی، اسمت یا نیره است یا حکمیه و اگر پسر باشی اسمت یا هوخشتره است یا آریوبرزن (البته گوسفندان اسمهای دیگری هم دارند)، متولدین این ماه خیلی بی جنبه اند، آخر لزومی ندارد به بقالی سر کوچه تان پز بدهی که بعد از یازده سال فوق قبول شده ای، خبر قبولی را احتمالاً در مراسم خاکسپاری یکی از بستگان می شنوی و چنان قهقه ه ای میزنی که گورکن با بیل و صاحب عزا با دسته بیل به دنبالتان خواهند دوید.


متولدین خردادماه: همانطور که از اسم ماه تولدتان پیداست، دچار درس خواندن افراطی از نوع طالبانی می باشید (همان خرخوان خودمان) دخترهای خردادی یک روز قبل از کنکور ارشد برایشان خواستگاری پیدا می شود (آنهم کچل پلاک لیزری نمره قبرس)، پس بهتر است که دنبال بختشان بروند و فرصت را به پسرهای خردادی بدهند (که برای پنجمین بار امتحان می دهند).


متولدین تیرماه: یک خبر خوش به شما خواهد رسید. لطفاً جنبه داشته باشید، هیچ ربطی به کنکور ارشد ندارد چون هنوز دو سه ماهی تا امتحان باقی مانده، احتمالاً خبر دوقلو زاییدن گاو پدربزرگتان می باشد یا تصویب طرح افزایش وامهای دانشجویی. فعلاً بهتر است بی خیال فوق شوید. هر وقت گاو پدربزرگتان تخم دو زرده گذاشت، آنوقت در امتحان شرکت کنید. مطمئن باشید قبول می شوید.


متولدین مردادماه: داوطلب گرامی ستاره بخت شما در دسترس نمی باشد. لطفاً جهت اطلاع بیشتر با دفتر نشریه یه چیزی بهتر، بخش طالع بینی و فالگیری، تماس بگیرید.


متولدین شهریور: اشتباه نکنیم باید رشته ی هنر باشید دختر یا پسر خوبم هیچ گنجی بهتر از یک تیپ عجیب و غریب و هیچ عزتی بالاتر از اینکه موهایت را دم اسبی ببندی، وجود ندارد. ناصحم گفت: «که جز تیپ چه هنر داشت هنر؟» گفتم: ای ناصح عاقل هنری بهتر از این فوق به چه درد می خورد؟! مهم تیپه، که آخرشی.


متولدین مهرماه: متولدین مهرماه، یا پسرند یا دختر (البته یک سری موجودات دیگر را هم شامل می شود، که مد نظر ما نیستند)، دخترها بعد از گرفتن لیسانس در کارگاههای قالیبافی مشغول به کار خواهند شد و پسرها اگر پشتکار داشته باشند، به شاطر خوبی تبدیل می شوند. بنابراین خانمها در رشته فرش و آقایان در رشته بسکتبال در امتحان فوق قبول خواهند شد.


متولدین آبان ماه: تو احتمالاً یا ترانه پانزده سال داری و یا سکینه شانزده سال و یا اصغر یازده سال، پس توصیه می شود که هر وقت به سن قانونی رسیدید، بروید سراغ این جور امتحانها، فعلاً شیرتان را بخورید.


متولدین آذرماه :ای جووونمم..... عجب اختر بختی دارید آذریها! پسرهای متولد آذر، روز امتحان عاشق می شوند و شکل خانه های سیاه پاسخنامه بی شباهت به قلب (نیزه اش فراموش نشود) نخواهد بودالبته نیاز به درس خوندن ندارن چون آذریها خیلی با هوشن واما خانمها شما در دانشگاه هوشنگ آباد سفلی در یک رشته نیمه پاره وقت شبانه با مدرک معادل، تحت نظر دانشگاه پیام نور (البته با گواهی
ISO هفت و هشت هزار) قبول خواهید شد. لابد توقع دارید تحویلتان هم بگیرند. (مواظب خودت باش نابغه!)


متولدین دی ماه: دوست عزیز متأسفانه طالعتان خیلی بد است. شما یا شش سال پشت کنکور می مانید یا هشت سال. اگر شش سال پشت کنکور ماندید که حتماً دوسال دیگر هم خواهید ماند و سال هشتم قبول می شوید، ولی روز اعلام نتایج دچار عارضه قبلی (منظور همان قلبی است) خواهید شد و جان به جان آفرین تسلیم خواهید کرد. با توجه به هزینه زیاد کفن و دفن خواهشمندیم روی دست پدر و مادر خرج نیندازید، ماه همین جوری شما را دکتر قبول داریم!!


متولدین بهمن ماه: متولدین این ماه باید قبل از اینکه صبح زود از خواب بیدار شوند، توی رختخواب نرمش سنگین انجام داده، بعد 35 دقیقه خمیازه بکشند (کمتر از حد اعتیاد) و مجدداً بخوابند. این کار را تا شب قبل از امتحان به مدت شش ماه انجام دهید تا روز امتحان بدون استرس، به سئوالات پاسخ دهید. قبولی شما را آن هم با رتبه تک رقمی تضمین می کنیم.


متولدین اسفند: عزیز دلم، اسفند، بدترین زمان ممکن برای به دنیا آمدن است، ـ آخه، عزیز من،ماه قحطی بود ـ چون امتحان کارشناسی ارشد در این ماه برگزار می شود. پسرهای متولد اسفند، احتمالاً به واسطه ضعف در ریاضی پس از چند ترم آب خنک خوردن در پژوهشکده ی ماهانی به همان مدرک لیسانس راضی می شوند و دختر خانمها اگر کمتر سریالهای بیمزه تلویزیون را نگاه کنند،
قبولی ارشد جلوی پای آنهاست، اگر نمی بینند به چشم پزشک مراجعه کننند.
دسته ها : طنز
شنبه بیست و چهارم 12 1387

خدایا!

بهت احتیاج دارم عزیزترین کسم  بیماره ودوهفته است که ندیدمش خودت که بهترمیدونی...بدون اون میمیرم...

خدایا!کمکم کن,دلتنگی خیلی سخته,انتظارخیلی دردناکه,خدایاتنهای تنهاشدم به جزتودیگه کسی روندارم که بخوام باهاش دردودل کنم...

نسبت به من بی تفاوت شده دیگه بودن یانبودنم براش فرقی نمیکنه...یه زمانی خیلی دوسم داشت.ازموقعی که ندیدمش منم ازیادش برده,امامن نمیتونم فراموشش کنم,گاهی بهش زنگ میزنم اماچه فایده...؟؟؟

تحمل رفتارسردخیلی سخته,مخصوصاوقتی که یه نفربرای عزیزشدن خودش زیراب بزنه...

وای خدای من دارم دیوونه میشم,هیچ کس دیگه به فکرم نیست حتی خودتوهم منوفراموش کردی...

دیگه جواب ناله هامونمیدی,جواب اشکهایی که میریزمونمیدی زودترراحتم کن من بدون اون میمیرم,خودشم اینومیدونه اماباورنداره................

من بدون اون میمیرم.............

میمیرم.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دوستتدارم

*عشقم*

دسته ها : دلم گرفته
چهارشنبه جهاردهم 12 1387

سلام به دوستای گلم خوبید,خوشید

دیگه سرنمیزنیدنکنه فراموشم کردید,باشه اشکالی نداره منکه شماروفراموش نکردم...

حداقل ازحسین عزیزتوقع نداشتم

به هرحال ازتون ممنون

موفق باشید

باااااااااااااااااااااااااااااااای

دسته ها : سلام
سه شنبه سیزدهم 12 1387

هیچگاه نخواسته ام که فراموشت کنم,یعنی نتوانسته ام

تودرخون وجان من جریان داری.میخواهم ازتوسرودی بسازم که عاشقانه ترین نگاهها رادربرداشته باشد.

گلهایت رابه من بده

                میخواهم وقتی نیستی خانه ام سرشاراززنبق........باشد........

دیگه دارم نامیدمیشم یه زمانی خیلی هابهم سرمیزدنداماحالا.....

خوش حال میشم نظرات وپیشنهاداتونوبخونم.

قربون همه ی شمادوستای گلم

 

 ylin

دسته ها : واماعشق
شنبه دهم 12 1387

 عشق...

عشق یعنی شب نخفتن تاسحر

عشق یعنی سجده هاباچشم تر

عشق یعنی انتظاروانتظار

عشق یعنی هرچه بینی عکس یار...

چشمهابرای تماشاست

اگربگذارند...

وتماشای توزیباست

اگربگذارند...

درکوچه بن بست نگاه من وتو

چیزی جزسکوت نیست

وحرفی برای گفتن نیست

جزاه کشیدن.

گریه تو,

چشمه ایست,برای جاری شدن من

خنده تو,

اتشی است,برای سوختن من...

دسته ها : واماعشق
شنبه دهم 12 1387

1-عشق ازدیدحاج اقا:استغفرالله بازازاین حرفهای بی ناموسی زدی.(جمله عاشقانه:خداوندهمه جوانهارابه راه راست هدایت کند.)

2-عشق ازدیددخترحاج اقا:اه...خدای من یعنی میشه بدون اینکه بابام بفهمه من عاشق بشم.(جمله عاشقانه:ندارد.)

3-عشق ازدیدیه ریاضی دان:عشق یعنی دوست داشتن بدون فرمول.(جمله عاشقانه:اه عزیزم به اندازه سطح زیرمنحنی دوستدارم)

4-عشق ازدیدبقال سرکوچه:والادوره ماعشق مشغ نبودننمون رفت واین سکینه خانوم روواسه ماگرفت.(جمله عاشقانه:سکینه شام چی داریم...)

5-عشق ازدیداصغرکاردی(درزندان):مرامتوعشقه,عشقی.(جمله عاشقانه:چاقوخوردتیم لوتی...)

6-عشق ازدیدیه دخترمدیوم کلاس وکمی بی غم:اه عزیزم کاش الان پیشم بودی بغلم میکردی,سرمومیزاشتم روشونه هات....(جمله عاشقانه:دوستدارم عزیزم...)

7-عشق ازدیدمادربزرگم:این حرفای بدونزن,راستی این دختراقدس خانوم خیلی دخترخانوم وباکمالاتیه,تازه تحصیل کرده هم است...(جمله عاشقانه:بریم خواستگاری..)

8-عشق ازدید.....(خودتون الان میفهمیدازدیدکی):عزیزم توکه عاشقمی پس چراهزینه عمل کردن دماغمونمی پردازی......واسه ناهاربریم سورنتو,سالی بادوستش هم قراره بیاد,دوست سالی واسش یه ماتیز(به قول بعضی هادوومنگل)گرفته توحتی حاضرنیستی واسه من که این همه دوستدارم حتی یه پرایدبخری.(جمله عاشقانه:عزیزم گوشی سونی میخوام و...راستی دوستت هم دارم)

9-عشق ازدیدکسیکه باراوله که عاشق میشه:عزیزم باورکن بدون توحتی یه لحظه هم نمیتونم زندگی کنم,توواسم همه دنیاهستی...(جمله عاشقانه:فدات شم عزیزم خیلی خیلی دوستت دارم)

10-عشق ازدیدکسیکه باراولش نیست:عزیزم خیلی دوستدارم,باورکن به خاطرتوشب هاباپای برهنه میخوابم.(جمله عاشقانه:اه عزیزم دیرم شده بایدبرم)

11-عشق ازدیدیک راننده:رادیات(رادیاتور)عشق من ازبرایت جوش امده,باورنداری برامپرم بنگر(بالهجه شوفری بخوانید)(جمله عاشقانه:عیزم دوست دار...بوبوغ)

12-عشق ازدیدبعضی ها:اه خدایعنی میشه بیادخواستگاریم...(جمله عاشقانه:یاشاه عبدالعظیم 1000تومن نذرت میکنم بیادخواستگاریم)

13-به دلیل نحسی ازنوشتن معذوریم(حتی شمادوست عزیز)

14-عشق ازدیداراذل واوباش:عشق مشغ سیخی چند,بروبچه سوسول دلت خوشه,خونه خالی نداری...(جمله عاشقانه:بوبوغ..خانم بیابالاخوش میگذره)

15-عشق ازدیدیک مهندس الکترونیک:عشق همان دوست داشتن است وقتی درav open loop ضرب میشود,البته دراین ناحیه انسان به صورت غیرخطی عمل میکند(جمله عاشقانه:عزیزم تومنودروسط منحنی مشخصه بایاس کردی)

16-عشق ازدیدبابام:اخه پسرعشق واست نون واب میشه...حالابگوببینم پدرش چیکاره است؟(جمله عاشقانه:بروبادخترحاج اقاازدواج کن)

17-عشق ازدیداحمدک:عشق تنهاهدف افرینش هستی است,زیراانسان تنهاموجودی است که عاشق میشه(جمله عاشقانه:.................)

18-عشق ازدیدمادرها:وامگه توامسال کنکورنداری,عشق واسه بعد.مگه توامسال فلان نداری,عشق واسه بعد...مگه توامسال بهمان نداری عشق واسه بعد.......(جمله عاشقانه:جملات عاشقانه ای هنوزبیان نشده)

19-عشق ازدیدکسیکه درعشق شکست خورده:عشق یعنی کشک(جمله عاشقانه:بروکشکتوبساب)

دسته ها : واماعشق
پنج شنبه اول 12 1387
X