قابل توجه !

هشدار تیم رصد سایبری سپاه به آشوبگران مجازی

گروه رصد شایبری سپاه جهت پاکسازی فضای اینترنت از مسائل ایجاد اغتشاش و آشوب و همچنین نشر اکاذیب و شناسایی افرادی که علیه نظام و امنیت در وبلاگها و سایت های خود اگدام(!!) به توزیع و نشر مطالب میکنند و همچنین بر خورد با عوامل اغتشاشگر ، در نامه ای به آقای دکتر احمدی نژاد اعلام امادگی کامل کردند.


 
 

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شجاع و دلاور ایران ، متاسفانه جریانات منحرف از اصول و ارزشهای انقلاب که در طول چند سال گذشته در پشت سر همه اغتشاشات در کشور حضور داشته اند بر اساس مستندات بدست آمده پیش از انتخابات در صدد ایجاد بحران در کشور بوده و اغتشاشات این روزها که موجب تعدی ارازل و اوباش به جان ومال و ناموس مردم شده است ، نتیجه برنامه ریزی و طراحی یک سناریوی از پیش طراحی شده از طرف آنهاست.

 

بحث انتخابات و میزان رای و فرد برنده تنها یک بهانه برای ایجاد ناامنی و اغتشاش بوده است و در همین رابطه مرکز بررسی جرایم سازمان یافته با بررسی دقیق فضای سایبر کشور به موارد متعددی از سایتهای خبری منحرف برخورده که با تغییر رویکرد و ایجاد سایتها و وبلاگهای متعدد به تشویش اذهان عمومی ، تبلیغ اغتشاشگری و ایجاد آشوبهای خیابانی پرداخته و با دروغها و تهمت های ساختگی و سازماندهی کردن شورشها به اقدامات غیر قانونی خود در زمینه تخریب و اخلال در نظم و امنیت عمومی دامن می زنند.

 

این مراکز سازمان یافته که با حمایت مالی و فنی شرکت های کانادایی و آمریکایی و رسانه های تحت حمایت سازمان های اطلاعاتی آمریکایی و انگلیسی(رادیو زمانه ، رادیو فردا ، بی بی سی فارسی و ...)همانند فعالیت های مخرب خود در شبکه های مضلین مورد حمایت واقع می شوند بیانگر کینه توزی و حرکت بی انصافانه و ضد مردمی رسانه های غربی و در یک کلام دشمنی با ملت ایران می باشد.

 

فرزندان شما در این مرکز با شناخت کامل عوامل اصلی این شبکه های اینترنتی مخرب به زودی تمام مستندات لازم را به سمع و نظر مردم عزیز ایران رسانده و به کسانی که در فضای سایبر نسبت به تبلیغ آشوبگری و تهدید مردم و شایعه پراکنی اقدام می نمایند هشدار داده که اقدامات قانونی ما می تواند برای آنها بسیار سنگین باشد و از آنها می خواهیم نسبت به حذف محتویات مطالب اینچنینی اقدام نمایند.

مطمئنا خون جوانان این مرز و بوم که در اغتشاشات اخیر توسط ارازل و اوباش به شهادت رسیده اند این مرکز را در برخورد قاطع و قانونی مصمم تر می نماید.

 

 

مرکز جرائم سازمان یافته

 

                                                                  
__________________________________

 


 


موسوی آیا به راستی تو سیدی؟! آیا به راستی تو خود را فرزند پیامبر می دانی؟!!تو که شال سبز به گردن انداختی و گفتی فرزند زهرایم و راهم راه حسین (ع) است، هنوز آتش خیانتت به اوج نرسیده بود که منکر شهادت حضرت(س) شدی. گفتی میخواهی ایران را سبز کنی؟! شعارت را هم گفتی یک یا حسین تا .... و حال ببین حامیان کشته و مرده ات چه میکنند و ببین پارچه ای را که نام مبارک زهرا بر آنن نگاشته شده و کنار آتش خود نمایی میکند بار دیگر با دشمنان زهرا (س) را به ما بشناساند که چه بسیار شنیده ام که قاتلان حضرت زهرا در صورت اصحاب و نزدیکان پیامبر بودند و لی با تنها دختر پیامبر چه کردند؟!!
چه زیبا برات گفت ان شاعر شیرین کلام که
سیدی تنها به رنگ سبز نیست
هیچ دانی مادر سادات کیست؟!
دسته ها : انتخابات
دوشنبه اول 4 1388
X